Першокурсники дизайну середовища відвідали виставки

Студенти-дизайнери середовища першого курсу під керівництвом куратора Олексія Дубового продовжують активно занурюватися в професійну атмосферу. Традиційно вони відвідали три міжнародні виставки — «Christmas Trade Show», «World of Gifts Trade Show» та «ProMaisonShow», що є одними з найбільших подій у світі дизайну та аранжування інтер’єрів.

На виставках студенти мали унікальну можливість стати глядачами численних експозицій декоративних елементів для оформлення простору, познайомитися з сучасними тенденціями у дизайні інтер’єрів, а також відвідати конкурси та покази. Особливу увагу привернули лекції та презентації від провідних флористів, бізнес-тренерів та аналітиків, які поділилися своїм досвідом і розповіли про актуальні тренди в аранжуванні інтер’єрів.

Для наших студентів це був важливий крок у формуванні їхнього професійного бачення, адже можливість доторкнутися до міжнародних стандартів дизайну, побачити в реальності інноваційні рішення і поспілкуватися з експертами – це безцінний досвід, який допоможе у подальшому навчанні та майбутніх творчих проєктах.

Прокрутка до верху