ПОЧАТОК ОСНОВНОЇ СЕСІЇ НМТ-2026

Розпочалась основна сесія НМТ-2026

З 20 травня по 25 червня по всій Україні складають національний мультипредметний тест.

З собою необхідно мати:
▫️Паспорт, або інший документ, що посвідчує особу
▫️Сертифікат учасника НМТ
▫️Запрошення
▫️Ручку (папір для чернеток видадуть у ТЕЦ)
▫️Питну воду, перекус (за бажанням)
▫️А тим, хто проходитиме тестування в Україні, варто взяти також теплий одяг, що може знадобитися в разі тривалого перебування в укритті.

Знаємо, що цей період буде для вступників наповнений переживанням. Та ФДіР КНУКіМ щиро вірить в успішний результат кожного нашого абітурієнта. Тож будьте зібраними, впевненими у власних відповідях та уважно читайте завдання.
А ми тримаємо за вас кулачки ✊🏻💜

Прокрутка до верху